Apartmán Podkroví * mobilní domek Hilton a Nemo * chata Stáj

Andrea Johanovská - Apartmán Kolová
"Na Konci světa 78"
Kolová 78
360 01 Kolová - Karlovy Vary
telefon: +420 734482938 Andrea
telefon: +420 777929611 Václav
e-mail: nakoncisveta78@centrum.cz
Loc: 50°11'20.192"N, 12°54'50.614"E

Lokalizace na Google mapách

Nabízíme čtyři samostatné jednotky ubytování nedaleko Karlových Varů /4km/,na kraji obce Kolová, na velmi klidném místě s výhledem na CHKO Slavkovský les a okolní pastviny. Vybrat si můžete:
- APARTMÁN Podkroví,
- MOBILNÍ DOMEK Hilton,
- MOBILNÍ DOMEK Nemo,
- CHATU Stáj
Všechny jednotky mají samostatný vchod, situované v zahradě s dostatkem prostoru a soukromí. S pečlivostí dbáme na kvalitní úklid a čistotu /dezinfekce a ozonace/.

APARTMÁN PODKROVÍ
-------------------
Ve zrekonstruovaném domě z roku 1870 se nachází dvoupokojový apartmán.Je přístupný po schodech z veliké terasy a s výhledem do zahrady. Terasa i veliká zahrada je hostům k dispozici.První pokoj slouží jako manželská ložnice s dětskou postýlkou a druhý pokoj je vybaven třemi lůžky, dále je zde jídelní stůl, WI-FI atd.Pokoje odděluje vybavená kuchyňka: lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, vařič, překapávač, toaster atd. Na chodbě apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC.

MOBILNÍ DOMEK HILTON
--------------------
Útulný mobilheim, situovaný v zahradě, působí milým a klidným dojmem. Hilton je určený pro 4 osoby. Jeden pokoj je zařízený jako manželská ložnice a druhý pokoj je se dvěma lůžky. Plně vybavená kuchyň /lednice, plynový vařič a trouba, mikrovlná trouba atd./je spojená s obývacím pokojem s dostatkem místa a komfortem. Koupelna a 2xWC je součástí ubytování. Venkovní posezení a parkování je přímo u objektu. Hildon má nadstandartní užitnou plochu včetně úložných prostor, než klasický mobilheim a vlastní venkovní posezení na verandě.

MOBILNÍ DOMEK NEMO
------------------
Moderní mobilheim NEMO, situovaný v zahradě, je určený pro 6 osob. Jeden pokoj je zařízený jako manželská ložnice, druhý a třetí pokoj mají každý dvě samostatná lůžka. Plně vybavená kuchyň /lednice, plynový vařič a trouba, mikrovlná trouba atd./je spojená s obývacím pokojem s dostatkem místa a komfortem. Koupelna spolu s WC je součástí ubytování. Venkovní posezení a parkování u objektu. Prostor je zvětšený o posezení na zastřešené venkovní verandě.

CHATA STÁJ
--------------
Přestavbou stáje vzniklo prostorné ubytování pro 4-5 osob. V patře je společná
ložnice a v přízemí se nachází vybavená kuchyň /lednice, vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konev atd./, koupelna s WC, jídelna s obývací plochou. Útulnost venkova si můžete zpříjemnit topením v krbových kamnech a zahradním posezením u objektu s petanqovým hřistěm.

Hostům zdarma k dispozici :
- WI-FI
- ručníky, lůžkoviny, utěrky
- vybavení kuchně - nádobí, hrnce aj.
- káva a čaj
- dětská postýlka /objednejte předem!/
- parkování u objektu
- úschova kol a lyží
- dětské zahradní hračky
- gril, ohniště
- mapy, stolní hry,
- petanque, kroket, badminton atd...

Za poplatek
- dřevěné uhlí atd...